Žáci devátých tříd se v termínu 26. - 28. 5. 2014 zúčastnili zážitkové školy na Zadově. Zábavnou formou se dozvěděli o finančních produktech a finančních službách.

30.05.2014

V předem rozdělených skupinách se naučili pohybovat pomocí GPS souřadnic, hledali kešky a pomocné indicie pro svůj závěrečný úkol. Měli natočit profesionální video o daném finančním produktu. Nebyli hozeni jen tak do vody, ale na vše měli odborné lektory z řad AISIS nebo z řad GE Money Bank. Nechyběl ani společenský večer v duchu méně známých společenských her.

Konečné video sestříhají lektoři a zašlou nám jej do školy, abychom mohli ohodnotit nápaditost a celkový dojem videí.

Žáci poznali přírodu, seznámili se s navigací a tvorbou videa, pracovali ve skupinkách. Odjížděli vyčerpaní, ale plní dojmů.

Anna Kalivodová, Viola Šímová