V úterý 24. 10. navštívila naši školu divadelní společnost Azyzah Praha, která žákům 3. – 7. tříd ve školní tělocvičně představila své anglické interaktivní inscenace.

24.10.2017

Žáci ze 3. a 4. tříd zhlédli představení s názvem Travel Machine, během kterého poznávali zvířata z celého světa. Žáci byli aktivní a nadšeně se zapojovali do konverzace. Jednoduchou formou si tak procvičili své komunikační dovednosti a doplnili si znalosti mimo jiné i ze zeměpisu.

Starší žáci z 5. – 7. ročníku se zúčastnili jazykově náročnějšího programu pod názvem The Decoding Mission, v němž si ověřili svůj důvtip při luštění anglických šifer, díky čemuž zachránili svět před smrtícím virem. Někteří z řad žáků se do představení zapojili dokonce přímo na pomyslném jevišti a stali se součástí příběhu.

Dětem se obě divadelní předvedení líbila. Všichni se zasmáli výstředním kostýmům účinkujících, zazpívali si, zatančili a v neposlední řadě zábavnou formou procvičili anglickou konverzaci.

Monika Žohová