Čestné uznání pro vítězku literárního klání

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Čestné uznání pro vítězku literárního klání >

Na začátku října bylo Městskou knihovnou v Českém Krumlově vyhlášeno literární klání v žánrech horor, sci-fi, fantasy. Soutěže se v rámci výuky českého jazyka zúčastnili žáci 7. tříd, kteří dle slov poroty přispěli úrodou opravdu originálních témat.

03.11.2017

Účast byla nad očekávání veliká, proto je mi potěšením oznámit, že v široké konkurenci uspěl příspěvek s názvem Loraine, jehož autorkou je naše žačka Karolína Mojžíšová ze 7. A.

Čestné uznání a odměna bude na Karolínu čekat v sobotu 4. 11. v Oddělení pro dospělé, kde bude zároveň probíhat festival fantasy literatury.

Káje moc gratuluji, děkuji za výbornou reprezentaci naší školy a přeji kvalitní zážitek ze slavnostního vyhlášení.

Ostatním tvořivým sedmákům děkuji za účast a jejich moc hezké příspěvky. Třeba se někdo z nich jednou stane úspěšným spisovatelem, jelikož potenciál na to mají. :-)

Karolíninu vítěznou povídku si můžete přečíst zde.

Monika Žohová
učitelka ČJ

Karolína Mojžíšová - Loraine (138.233KB)
Karolína Mojžíšová - Loraine