Již druhým rokem se na naší škole 7. května konal den bez tašek. Do celé akce se mohl zapojit každý, kdo chtěl. Na chodbách školy a ve třídách jsme viděli celou plejádu originálních nápadů. Zároveň měli žáci možnost hlasovat o nejlepší "ne-tašku", výsledky najdete níže. Všem, kteří se zapojili velmi děkujeme za netradiční den ve škole. Školní parlament


14.05.2024

Pořadí  

  1. Mgr. Martin Škorpík – 21 hlasů (růžová koloběžka)
  2. Marin Toman – 20 hlasů (popelnice)
  3. David Chadim – 18 hlasů (rozsévač travního semene)
  4. Sebastian Palaugari  - 12 hlasů ( věšák)
  5. Ondřej Klampfl – 11 hlasů (krabice)
  6. Barbora Kučavová – 9 hlasů (plyšák)
  7. Eliška Prchalová – 8 hlasů (sekačka)
  8. Elen Benychová – 5 hlasů (popelnice)
  9. -10. Kalistová – 4 hlasy (skate + boby), Reiterová -  4 hlasy (pánev)

Fotogalerie