V průběhu tohoto týdne se čtyřčlenný tým žáků 2. stupně kreativně vyžil při malování nového automatu na pomůcky.


09.10.2020

Nejprve jsme v hodinách výtvarné výchovy s žáky 7. - 9. tříd tvořili návrhy, jak by mohly boční stěny automatu vypadat. Z těchto skic jsme vybírali nejoriginálnější kousky, což byl úkol nelehký - mnohé obsahovaly vtip, zajímavou myšlenku či výtvarný um autorů. 

Samotného malování automatu se nakonec zhostily žákyně 9.A, Majda Ludačková a Barča Brožová. Dále se výtvarně podíleli Maty Píša a Terka Pavlyková ze 7.C. Velmi podařený návrh vytvořila Eva Sekaninová, která se kvůli absenci bohužel nemohla zapojit do tvorby.

Všem výtvarníkům bych touto cestou chtěla poděkovat za jejich nasazení, píli a trpělivost. Do malování vložili velké množství energie a na výsledku je to vidět. :-)

Veronika Kalkušová, učitelka VV

Fotogalerie