V úterý dne 22. 2. zavítalo do školní družiny Divadlo Z Bedny. Pan Pohoda se Soničkou nám v první části představili vtipnou pohádku O Otesánkovi, v níž si opět některé děti mohly zahrát.

25.02.2022

Součástí představení byl i karneval. Masky si mohly děti vyrábět v rámci zájmových činností ve družině/klubu nebo si přinesly vlastní.  Ve druhé části následovala karnevalová diskotéka se soutěžemi a sladkou odměnou. Mohli jsme vidět spoustu princezen, Medvídka Pú, sněžné sovy, holuba, Zlobu, kovboje, hokejový puk, Včelku Máju, vanu s potápěčem, páva a spoustu dalších zvířátek.

Děkujeme Divadlu Z Bedny za návštěvu a příjemnou atmosféru, kterou nám již několik let vytváří. Zároveň děkuji vychovatelkám jednotlivých oddělení, že pomohli rozvíjet dětskou fantazii při vyrábění masek. Jak moc jsme si všichni karneval užili, můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Eliška Tonková