Informace k výuce

Rozbalte si informace


Vážení rodiče, jak jistě z médií víte, ministerstvo školství rozhodlo o otevření prvního stupně základních škol od 25. 5. 2020. Rozhodnutí o tom, zda bude dítě navštěvovat školu nebo bude pokračovat v distančním vzdělávání, je na rozhodnutí zákonného zástupce.

Ministerstvo školství zatím nevydalo metodiku, jak bude výuka ve škole probíhat. Situaci sledujeme a jakmile bude vyjádření MŠMT k dispozici, budeme vás o přesném postupu informovat. Nicméně Vás tento týden osloví třídní učitelky s dotazem, zda uvažujete o docházce Vašeho dítěte do školy. 

 Pro žáky druhého stupně se nic nemění, výuka bude probíhat i nadále distanční formou. 

 Děkujeme Vám ještě jednou za příkladnou spolupráci, zpětné vazby i podporu. Vaší pomoci a spolupráce si velice vážíme.

 Lukáš Boháč.