Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Konverzační soutěž v anglickém jazyce >

Ve dnech 1.–⁠3. února proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategorii mladších a starších žáků druhého stupně. První část soutěže byla zaměřena na poslechové dovednosti. Následovala druhá konverzační část, kde žáci představili sebe a své zájmy.

07.02.2022

Následně mladší účastníci popsali předem vybraný obrázek, kde mohli prokázat znalosti slovní zásoby a gramatiky. Starší žáci poměřili své konverzační schopnosti rozhovorem na vylosované téma. Celkem se zúčastnilo 36 žáků.

V kategorii mladších žáků (6. a 7. třída) vítězi jsou:

1. místo Denisa Gálisová (6.B), 2. místo Agáta Kovářová (7.A), 3. místo David Karlíček (6.B)

V kategorii starších žáků (8. a 9. třída) vítězi jsou:

1. místo Rozárie Skorunková (8.A), 2. místo Marie Němcová (9.B), 3. místo Magdalena Koptová (9.A)

Do okresního kola postupují: D. Gálisová, A. Kovářová, R. Skorunková a M. Němcová.

Vítězům srdečně gratulujeme a doufáme, že i v příštím roce se na soutěži sejdeme v tak hojném počtu.

vyučující anglického jazyka

Lucie Bradáčová, Markéta Návratová, Tomáš Nejedlý, Jaroslava Skříčilová