Pod tímto názvem se skrývá charitativní projekt, který na naší škole zorganizovala Martina Zíková. Níže k projektu sepsala stručné informace. Děkujeme Martině a všem kolegům, kteří přispěli za pomoc, kterou si nejen senioři v této složité době zaslouží. Věříme, že podobné smysluplné projekty, budou na naší škole budou i nadále probíhat.

Dobrý den,

moc bych Vám všem chtěla poděkovat za důvěru v můj projekt “Krabice od bot plná lásky”. Společně jsme vybrali 2 390,- a částkou 1 000,- nám přispěl i Regionální rozvojový fond. Každý senior obdržel balíček s nějakou dobrotou, vitaminy, rukavice. Imobilní senioři dostali teplé ponožky. Shledání s paní ředitelkou Mgr. Ambrusovou bylo velmi příjemným zážitkem. Opravdu Vám všem moc děkuji za podporu. Tato povedená akce pro mě byla impulzem k dalším aktivitám, které by mohly pomoci potřebným lidem v našem okolí.  Děkuji všem zaměstnancům. Za podporu a pomoc především p. Šejdové, p. Havlíkové a p. Burdové.

PS: Všem Vám přeji příjemné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok s plnou číší zdraví.

Martina Zíková