Jako každý rok se žáci naší školy zúčastnili soutěže Matematický klokan, kde ti nejmladší řešili 18 úloh, starší žáci 24 úloh. Zde jsou výsledky účastníků z naší školy a porovnání nejlepších v rámci okresu Český Krumlov.

V jednotlivých kategoriích na naší škole zvítězili:

Ema Neumannová (3.A) a Kryštof Dvořák (3.B) v kategorii 2. a 3. tříd.

Axel Podruh (5.A) v kategorii 4. a 5. tříd.

Lenka Dítková (7.A) v kategorii 6. a 7. tříd.

Nela Vlčková (9.A) v kategorii 8. a 9. tříd.

V rámci okresu Český Krumlov naši nejúspěšnější žáci dosáhli těchto pěkných výsledků:

Ema Neumannová (3.A) a Kryštof Dvořák (3.B) obsadili výkonem 74 bodů dělené 5. místo v okrese v kategorii Cvrček (555 účastníků).

Axel Podruh (5.A) obsadil výkonem 108 bodů 3. místo v okrese v kategorii Klokánek (579 účastníků).

Lenka Dítková (7.A) obsadila výkonem 83 bodů 4. místo v okrese v kategorii Benjamín (415 účastníků).

Zde jsou výsledky nejlepších pěti žáků naší školy v jednotlivých kategoriích:

ZDE ODKAZ NA VÝSLEDKY NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů i v budoucích letech.

Za organizátory soutěže Martin Škorpík a Lucie Lhotáková.