Nefunkční proklik ve školním programu na obědy

Rozbalte si informace


Vážení rodiče, naše školní jídelna přešla na vyšší verzi stravovacího programu strava.cz. Bohužel firma provozující Školní program nepodporuje tuto verzi a z toho důvodu nefunguje ve školním programu proklik na objednávání obědů. Z tohoto důvodu se přihlašujte přímo na stránky strava.cz přihlašovacími údaji, které jste dostali od vedoucí jídelny při nástupu žáky do školy.

Proklik na naši jídelnu naleznete také na našich stránkách - Jídelna - Strava.cz

Každopádně doporučujeme stáhnout si do Vašich telefonů aplikaci strava.cz pro snadnější přístup ke správě obědů.

Pokud přihlašovací údaje nemůžete najít, kontaktujte vedoucí jídelny paní Malovcovou 773 444 583 michaela.malovcova@zsplesivec.cz Vedoucí jídelny prosím nekontaktujte přes Bakaláře.

Omlouváme se za komplikace, ale vina není na naší straně. Vzniklou situaci se snažíme s oběma firmami řešit.