Nefunkční proklik ve školním programu na obědy

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Nefunkční proklik ve školním programu na obědy >

Vážení rodiče, naše školní jídelna přešla na vyšší verzi stravovacího programu strava.cz. Bohužel firma provozující Školní program nepodporuje tuto verzi a z toho důvodu nefunguje ve školním programu proklik na objednávání obědů. Z tohoto důvodu se přihlašujte přímo na stránky strava.cz přihlašovacími údaji, které jste dostali od vedoucí jídelny při nástupu žáky do školy.

31.08.2021

Proklik na naši jídelnu naleznete také na našich stránkách - Jídelna - Strava.cz

Každopádně doporučujeme stáhnout si do Vašich telefonů aplikaci strava.cz pro snadnější přístup ke správě obědů.

Pokud přihlašovací údaje nemůžete najít, kontaktujte vedoucí jídelny paní Malovcovou 773 444 583 [email protected] Vedoucí jídelny prosím nekontaktujte přes Bakaláře.

Omlouváme se za komplikace, ale vina není na naší straně. Vzniklou situaci se snažíme s oběma firmami řešit.