Okresní atletická olympiáda 2. stupně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Okresní atletická olympiáda 2. stupně >


Ve středu 5. června se na atletickém stadionu při ZŠ Školní v Kaplici uskutečnila Okresní atletická olympiáda 2. stupně.


06.06.2024

Žáci druhého stupně soutěžili ve čtyřech věkových kategoriích (mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně, starší žáci) a na programu měli šest disciplín - běh na 60m, hod míčkem (vrh koulí), skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafetu 4 x 60m.

Na stupních vítězů se borci z naší školy objevili pětkrát. Ronen Krief obsadil 2. místo v běhu na 1000m, Gabriela Kalistová 1. místo v hodu míčkem, Ema Boháčová 2. místo v běhu na 800m, Michaela Pfefferová 3. místo v běhu na 60m, štafeta starších žákyň ve složení Vendulka Turková, Kristýna Váchová, Michaela Pfefferová a Ema Boháčová 3. místo. 

Určitě však musíme zmínit i spoustu "bramborových" medailí, které zajistili Patrik Fencl ve sprintu, Michal Goceliak ve skoku vysokém, Matěj Janíček ve vrhu koulí, Ronen Krief ve sprintu, Kristýna Váchová ve skoku vysokém a vrhu koulí, Nela Neumannová ve sprintu a skoku vysokém.

Díky vynikajícím výkonům celé naší sportovní výpravy jsme se v celkovém hodnocení škol umístili na nádherném třetím místě.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy, za bojovnost a snahu, se kterými do soutěže šli.

Fotogalerie

Jitka Novotná, Lukáš Boháč