Na konci školního roku jsme se rozhodli, že mezi zaměstnanci školy uspořádáme finanční sbírku na pomoc Mirečkovi a Ivě.

19.08.2021

Výtěžek naší sbírky 20 280 Kč jsme navýšili o částku 10 320 Kč, kterou jsme získali za sběr papíru. Celkovou částku, neuvěřitelných 30 600 Kč, jsme rozdělili a věnovali Mirečkovi a Ivě.

Čtyřletý Mireček žije s rodiči a dvěma sourozenci v Kájově a před rokem mu byla diagnostikována akutní leukémie. Nejhorší období má snad za sebou, přesto je současná situace pro rodinu velmi těžká.

Paní Iva bydlí v Moravské Nové Vsi, pracuje jako asistentka na 1. stupni a vychovatelka v místní základní škole, je maminkou tří dětí. Červnové tornádo, které se prohnalo obcí, silně poškodilo její dům.

Osobní setkání s oběma rodinami bylo plné silných momentů a dojmů. Jsem moc ráda, že jsme schopni myslet nejen na sebe, ale i si navzájem pomoci.

Jitka Novotná