Pozvánka na tradiční vánoční jarmark

Rozbalte si informace


Vážení rodiče a přátelé školy, po roce se opět blíží adventní čas. Je již tradicí naší školy, že vstup do tohoto období otevíráme jarmarkem. Tímto bychom Vás tedy chtěli pozvat ve čtvrtek 28. listopadu od 15:00 do 17:00 na společné chvíle ve svátečně vyzdobené škole.

Žáci si připravili výrobky, jejichž koupí přispějete na studia našeho adoptivního chlapce z Afriky a Vy si jimi zkrášlíte domov. Kromě toho si u nás můžete smlsnout na něčem dobrém u kávy, popovídat si a zaručeně odejdete s báječnou adventní náladou. V 16:00 je pro Vás připraveno autorské čtení ve školní knihovně. Na závěr Vás v 16:45 čeká před školou představení Andělské zpívání. Z toho důvodu Vás prosíme, abyste po dobu představení odcházeli bočním vchodem přes atletickou dráhu. Děkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu