Příběhy našich sousedů

Rozbalte si informace


Naše škola se zapojila do projektu organizace Post bellum - Příběhy našich sousedů. Konkrétně na tomto projektu pracovaly dva týmy žákyň 9. tříd. Magdaléna Hrbáčková, Michaela Miglová, Miroslava Žilavá, Kristýna Sekerková, Karolína Mikešová, Viktorie Sazamová, Barbora Leštinová, Julie Stará.

Cílem projektu bylo najít pamětníka dob minulých, který zažil 2. světovou válku, dobu komunismu a Sametovou revoluci a udělat s ním rozhovor nebo natočit video o jeho životě a postojích k dané době. Na tomto projektu pracovaly oba týmy zhruba půl roku. Závěrem celého projektu byla prezentace prací v Městském divadle Český Krumlov pro ostatní krumlovské školy a veřejnost. Oba týmy se úkolu zhostily na výbornou a odvedly velmi kvalitní práci, za což jim patří velký dík.

Mgr. Miroslav Novák

Fotogalerie