Přihlášení do Bakalářů přes Školní program

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Přihlášení do Bakalářů přes Školní program >

Vážení rodiče, po dlouhé době se podařilo ze strany provozovatele Školního programu odstranit chybu s přihlašováním do ŽK Bakalářů. V současné době je tedy přístup do ŽK Bakaláři možný přímým proklikem ze Školního programu tak, jak jste byli zvyklí.

05.06.2020

Ještě jednou se omlouváme za dlohotrvající komplikace, ale chyba nebyla na naší straně.

V případě problémů s přihlášením do Bakalářů kontaktujte pana zástupce ředitele Ondřicha: [email protected], 773 444 587

Zároveň upozorňujeme, že Bakaláři vydali novou mobilní aplikaci (viz upozornění v mobilní aplikaci). Doporučujeme si ji stáhnout do telefonu a používat ji místo původní aplikace. Vyhnete se tím možným problémům.