Přihlášení do Bakalářů

Rozbalte si informace


Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že Bakaláři a Školní program, přes který se mnozí z Vás do žákovské knížky Bakalářů připojujete, spolu řeší nějaký smluvní problém, posílám níže návod na přihlášení do Bakalářů.

Přihlašovací údaje si prosím pečlivě uschovejte pro případné pozdější použití (změna telefonu, nová aplikace, přeinstalace počítače, ...).

Možnosti přihlášení do Bakalářů:
1. Pokud do Bakalářů vstupujete přes Školní program, po kliknutí na ŽK se Vám objeví přihlašovací tabulka do Bakalářů. Zde jim bohužel přihlašovací údaje nefungují, ale stačí kliknout vlevo nahoře na "Otevřít v novém okně" a proběhne automatické přihlášení (Pouze v případě, že jste si neměnili heslo!) viz obrázek.
2. Do Bakalářů se můžete přihlásit přímo na našich stránkách - Pro rodiče - Bakaláři žákovská knížka
3. Přes novou mobilní aplikaci ve Vašem telefonu.
V případě problémů neváhejte kontaktovat Mgr. Petra Ondřich (petr.ondrich@zsplesivec.cz, 773 444 587), rád Vám bude nápomocen.