Vážení rodiče, reagujeme na včerejší oznámení vlády ČR ohledně docházky ve dnech 21. a 22. prosince 2020. Jak jste zřejmě zaregistrovali, pondělí 21. 12. a úterý 22. 12. 2020 jsou vyhlášeny jako Dny boje proti koronaviru. Škola bude tedy v tyto dny uzavřena a prezenční ani distanční výuka se nekoná. V provozu nebude ani školní jídelna, ani školní družina. Obědy budou žákům hromadně odhlášeny.


15.12.2020

Pokud zůstane situace stejná a vláda nezmění nařízení, nastoupí žáci do školy v pondělí 4. 1.

Na II. stupni se budou ve škole prezenčně vzdělávat žáci 6.A, 7.A, 7.C a 8.A, distančně doma se budou vzdělávat žáci 6.B, 7.B a 8.B.

Děkujeme za Váš dosavadní přístup a vzájemnou spolupráci. Věříme, že bude probíhat i v následujícím roce.

Přejeme Vám klidné a pohodové Vánoce a mnoho zdraví a radosti do Nového roku 2021.