Projekt Rodiče do škol - 2. setkání

Rozbalte si informace


V úterý 18. 1. proběhlo druhé setkání projektu Rodiče do škol. Naplnit se podařilo pouze dílnu zaměřenou na matematiku Hejného metody. Účastníci dílny se zažili hravou hodinu matematiky, kterou provázali D. Kopřivová a B. Neumannová.

Rodiče pracovali velmi živě a aktivně, spolupracovali mezi sebou a živě diskutovali a doptávali se na věci, které je trápí či zajímají. Od učitelek vždy dostali informaci a zdůvodnění, co na dané aktivitě u dětí sledujeme a co se danou aktivitou dětí učí.

Velmi děkujeme všem zúčastněním rodičům za návštěvu a kolegyním za výbornou přípravu a vedení dílny. Věřím, že si všichni odpoledne ve škole užili a že se na dalším setkání se opět uvidíme. Doufám, že se naplní i jiné dílny než matematika Hejného.

Lukáč Boháč

Fotogalerie