Seminář pro 8. třídy: Dronové létání

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Seminář pro 8. třídy: Dronové létání >

Základní škola Plešivec připravila ve spolupráci s českokrumlovskými piloty dronů a kameramany Janem Sommerem a Janem Bohdalem (agentura JC media, www.jcmedia.cz) seminář pro žáky osmých tříd na téma DRONOVÉHO LÉTÁNÍ.

15.06.2022

Žáci v rámci tří na sebe navazujících hodinových bloků nabyli teoretické znalosti o využití vzdušného prostoru, bezpečnosti létání s bezpilotními systémy a prakticky si vyzkoušeli létání na simulátoru s akrobatickým FPV dronem i reálné létání s profesionálním dronem DJI, který natáčí záběry pro televizní pořady. To vše pod přímým dohledem a kontrolou zkušených pilotů. Níže se můžete podívat na záběry z dronů, které natočili žáci ve spolupráci s piloty.

Jan Bohdal

Záběry z dronů