Od úterka 8. do čtvrtka 10. 2. jsme s dětmi ze 2. A, 4. A a 5. B absolvovaly "Školu na sněhu" ve Skiareálu Frymburk. Skvěle nám vyšlo počasí i sníh (a k našemu milému překvapení se při pondělním testování objevila na všech našich Covid testech pouze 1 čárka), a tak jsme mohli na lyžovačku vyrážet v téměř plném počtu!

21.02.2022

Děti prokázaly výborné lyžařské dovednosti a poslední den už úplně všechny sjely i větší sjezdovku! Své síly si na závěr poměřily v tradičním slalomu. (Soutěživého ducha zároveň prokázali i někteří dospělí z řad rodičů a učitelů, kteří se závodu zúčastnili také.)
Školu na sněhu jsme si všichni moc užili a přiznám se, že zpátky do lavic se nám v pátek příliš nechtělo.
Velké díky patří panu řediteli, který dětem seřídil a nachystal lyžařskou výbavu, a také všem rodičům, kteří nám na svahu organizačně pomáhali. No a samozřejmě i všem ostatním rodičům - že děti finančně podpořili a umožnili jim tak si sjezdové lyžování vyzkoušet!
Skol!
Lucie Kozáková, Bohuna Neumannová a Lída Mihaly