Školní parlament se vydal na návštěvu k panu starostovi

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Školní parlament se vydal na návštěvu k panu starostovi >

My, jako parlament, jsme byli v úterý 11.10. 2022 na radnici za stávajícím starostou Daliborem Cardou, který za 14 dní odchází ze své funkce. Sešli jsme se v zasedací místnosti, kde nám pověděl něco o své pracovní náplni a co vše obstarává radnice, městské zastupitelstvo a rada města.

14.10.2022

Jako bývalý učitel si prosadil zateplení všech škol. A také cyklostezku z Kájova na vlakové nádraží v Českém Krumlově, která stála 30 milionů Kč. Pan Dalibor Carda si chtěl prosadit svůj sen vybudování vysoké školy na pozemku bývalých kasáren. To se mu bohužel nepodařilo. A na závěr nám ukázal kancelář starosty, kde strávil ve funkci starosty 12 let. Děkujeme panu starostovi za příjemné popovídání a za jeho čas.

Text: David Kopenec 7.B – člen školního parlamentu