V minulém týdnu se přihlášení žáci z 9. a 8. tříd podívali do Londýna. Cesta autobusem byla velmi dlouhá, neboť nás na čtyři hodiny zdržela autonehoda, ale všichni jsme to zvládli na výbornou.


07.05.2024

Do Londýna jsme dorazili v úterý až po druhé hodině a ve zbytku dne jsme se zvládli vyškrábat do kopule katedrály sv. Pavla, kam vede 528 schodů, a na prosklenou lávku v Tower Bridge, to je dalších 206 schodů. Další den jsme navštívili muzeum Madame Tussauds, Přírodopisné muzeum nebo také Muzeum vědy a neopominuli jsme ani známý přechod na Abbey Road, odkud pochází fotka Beatles, nebo třeba jeden z fotbalových stadionů, Chelsea. Ve čtvrtek už jsme se věnovali centru Londýna, přičemž se nám podařilo zahlédnout i samotného krále, což už byla jen třešnička na dortu našeho vydařeného výletu.

Fotogalerie

Aneta Goldfingerová