Spaní ve škole 7. B

Rozbalte si informace


Ve čtvrtek 31. října se uskutečnila dlouho očekávaná akce 7. B – spaní ve škole. Termín 31. 10. byl vybrán záměrně, protože náš večer proběhl v halloweenském duchu.

Kdo chtěl, přišel oblečen v strašidelném kostýmu a zúčastnil se soutěže o nejlepší masku. Vyhrál Dan, který porotu okouzlil hlavně svým tanečním vystoupením. Markét si pro nás připravila „AM-kvíz“, nechybělo ani lovení umělohmotných pavouků mezi psími výkaly, jedovatými stonožkami, živými pavouky, očima zlobivých dětí a došlo i na diskotéku. Večer plný zábavy jsme zakončili sci-fi filmem Venom. 

Myslím, že se nám akce opravdu povedla (jen bych příště uvítala delší spánek:-)), Markét, Ádě, Ali, Zuzce, Jítě, Štolíkovi a Štefíkovi děkuji za připravené aktivity.  

Fotogalerie

Jitka Novotná