Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově >


2. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově se uskutečnil ve čtvrtek 13.10.2022 v odpoledních hodinách na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Plešivec, Český Krumlov. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Děti ze základní školy v Českém Krumlově se na hřišti utkaly ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.


18.10.2022

Z celkového vítězství se nakonec zaslouženě radovali Michal Štec, Alena Turková a Václav Pulpán. Finalisté semifinálového turnaje v Českém Krumlově získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, město Český Krumlov a Jihočeský kraj. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově byl zrealizován za podpory Města Český Krumlov a partnerů projektu.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže TAJV

www.tajv.cz