Vánoční fusvolejbalový turnaj dívek

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční fusvolejbalový turnaj dívek >

V úterý 17. 12. proběhl v tělocvičně tradiční Vánoční turnaj ve fusvolejbalu, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně naší školy.

17.12.2019

V mladší kategorii soutěžilo sedm družstev, z nichž nejlepší formu měly dívky z „X-mas crew“ ze 7. A. Ve starší kategorii bojovalo 5 týmů a o konečném vítězi rozhodovalo až skóre. Ze tří družstev se stejným počtem bodů se tak z vítězství mohly radovat „Prdelky“ z 9. A.

Všechny zápasy byly plné napětí, obětavých zákroků, pěkných útočných akcí a velkého nasazení hráček. Také nesmím zapomenout na výbornou atmosféru a podporu diváků.

Konečné výsledky:

Mladší žákyně

1. místo: X-mas crew (K. Berková, K. Bohdalová, T. Fošumová, N. Nográdyová, M. Lukschová)
  2. místo: Novákovci (N. Hrdličková, J. Novotná, A. Novotná, S. Matějčková)
  3. místo: Škorpiónky (K. Hausdorf, F. Vejnarová, L. Vaněčková, T. Pavlyková, S. Koleňáková)

Starší žákyně:

1. místo: Prdelky (J. Malenovská, K. Sekerková, N. Vrabcová, E. Václavíková)
  2. místo: Bramboráci (M. Biňovská, K. Hálková, V. Navrátilová, K. Vrabcová)
  3. místo: Black & White (N. Hrabcová, A. Vodrážková, M. Jílková)

Všem dívkám děkuji za účast na turnaji. Adamovi, Kryštofovi, Kačce, Anežce za pomoc při organizaci.

Jitka Novotná