Vážení rodiče, v rámci třídních schůzek, které se konají ve čtvrtek 14. 9. 2017 od 17:00 proběhnou také volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků školy.

Způsob hlasování:

1.      Členy školské rady volí zákonní zástupci žáků školy tajným hlasováním, tj. vhozením upraveného hlasovacího lístku do volební urny zapečetěné razítkem školy. Umístění hlasovací urny budu ve vstupní hale školy.

2.      Na hlasovacím lístku mohou být zatrženi pouze dva kandidáti. Je-li zatržen vyšší počet kandidátů, posuzuje se hlasovací lístek jako neplatný.

3.      Hlasovací lístek obdrží volič v den voleb ve třídě od třídních učitelů, popř. v ředitelně školy.

4.      Na základě výsledků hlasování volební komise sestaví pořadí kandidátů zvolených za členy školské rady.

Návrhy kandidátů za členy školské rady z řad zákonných zástupců:

Vališová Vladislava - kuchařka

MUDr. Kubalová Irena - praktická lékařka

Píšová Michaela - úřednice

Ing. Štoll Miroslav - jednatel Lesy města Český Krumlov s.r.o.

Čabelová Radka - obchodní referentka

Ing. Perník Václav - podnikatel

Těšíme se na shledanou.

Za vedení školy Mgr. Lukáš Boháč.